Płatności

Dla Państwa wygody udostępniliśmy 4 dogodne formy zapłaty za złożone zamówienia w sklepie CUSHY.PL:

 

Przelew błyskawiczny Przelewy24

Najpopularniejsze i najbezpieczniejsze płatności błyskawiczne w Polsce. Po wybraniu płatności Przelewy24, system automatycznie przekieruje Cię do Twojego banku w celu sfinalizowania zakupu. Dane do przelewu wypełniają się automatycznie a po udanej płatności pieniądze oraz potwierdzenie płatności natychmiast dotrą do naszego sklepu.

Przelew bankowy

Za zamówienia w naszym sklepie zapłacisz też ręcznym przelewem bankowym. W tytule przelewu wystarczy podać numer zamówienia, który znajdziesz na stronie z podsumowaniem zamówienia oraz pod adresem email podanym w trakcie składania zamówienia.

Dane do przelewu:
mBank
48 1140 2004 0000 3402 7528 5594
Cushy.pl
os. Sosnowe 51
73-108 Kobylanka
Tytułem: Nr zamówienia

Zamówienie zostanie przyjęte do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty lub przesłaniu potwierdzenia przelewu na adres email: sklep@cushy.pl

Gotówka przy odbiorze

Przy wyborze tej opcji za zamówione produkty zapłacisz kurierowi UPS w trakcie odbioru paczki. Opcja jest dostępna dla zamówień z dostawą na terenie Polski.

Przelew błyskawiczny PayPal

PayPal to największy pośrednik płatności internetowych na świecie. Opcja ta jest najczęściej wybierana przez klientów dokonujących zakupu zza granicy. Po wyborze tej opcji nasz system przeniesie Cię na stronę logowania PayPal w celu finalizacji płatności. Realizacja jest natychmiastowa i nie wymaga przesyłania nam dodatkowych potwierdzeń.

Dowiedz się więcej o usłudze PayPal klikając w poniższy link:
https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/paypal-popupKoszyk